Csipkerózsa Gyermekudvarház

Leírás
Bölcsődés korúaknak - Szeretne vissza menni, dolgozni? Az állami bölcsődék már nem fogadják? Nincs kire bíznia gyermekét? Fél ismeretlen baby-sittert beengedni a lakásába? Elég figyelmet szeretne fordítani gyermeke személyes fejlődésére? Mi segítünk! Szakképzett gondozónőinkkel a családi napközink napirendjének megfelelően vállaljuk féltett csemetéje felügyeletét.Ha álmos a kicsi, alvásra is van lehetősége. Külön, bölcsődéseknek tervezett kiságyban, kuckóban, járókában. Ezen túli igény megbeszélés szerint. Óvodás korúaknak - Mindent elkövetünk, hogy gyermeke jól érezze magát nálunk, amíg Önt elszólítja munkája. Sok fejlesztő-, és társasjáték, a szerepjátékokhoz való eszközök, a labdák, a színezők, a legkisebbeknek külön babasarok, mind-mind a felhőtlen kikapcsolódását és fejlődését szolgálják. Fejlesztő játékok és foglalkozások. Célunk első sorban az egészséges életmódra nevelés! A nap nagy részét friss levegőn töltjük, a tágas, ősparkos kertben. A gyermekek élvezhetik a játszótér nyújtotta előnyöket. Homokozó, libikóka, nagy füves terület, ( a labdajátékokhoz), illetve a terasz kövezett felülete, biztosít megfelelő helyet, jó idő esetén akár a szabadban való étkezéshez és játékhoz is. A gyermekek korának, valamint a napszaknak megfelelően 4 - szeri étkezést is biztosítunk.Iskolásoknak magánnapközi A kisiskolásokat ( igény szerint elhozzuk az iskolából ), házias koszt az ebéd, uzsonna, értelmes foglakoztatás és leckéztetés és ha a gyermek igényli délutáni pihenéssel.  Iskolásoknak magánnapközi - A kisiskolásokat ( igény szerint elhozzuk az iskolából ), házias koszt az ebéd, uzsonna, értelmes foglakoztatás és leckéztetés és ha a gyermek igényli délutáni pihenéssel.
Hely: Budakeszi, Rákóczi u. 14.
Pest, 2029
Weboldal: http://www.budakeszigyermekfelugyelet.hu/